Domowa pielęgnacja szyi i dekoltu

      Brak komentarzy do Domowa pielęgnacja szyi i dekoltu

pielęgnacja szyi

Domowa pielęgnacja szyi i dekoltu wcale nie musi być skazana na porażkę. Warto jedynie przestrzegać pewnych reguł i stosować sprawdzone środki kosmetyczne.

Każda kobieta dbająca o urodę wie jak ogromne znaczenie ma ładny dekolt i szyja. To szyja najprędzej zdradza wiek u kobiety, a jeśli nie jest odpowiednio traktowana i zadbana znacznie postarza. Dekolt z kolei to najbardziej kuszące mężczyzn miejsce na ciele kobiety. Ładny i zadbany dekolt wpływa na niegasnące powodzenie u płci przeciwnej.

Oczywiście nie musisz wydawać fortuny aby zadbać o ładny wygląd tych partii ciała. Nigdzie nie jest powiedziane, że drogie kosmetyki renomowanych firm są skuteczniejsze od tych przygotowywanych w domu.

Możesz sporządzić rewelacyjne płyny i kompresy w celu poprawienia wyglądu skóry na szyi. Przede wszystkim potrzebować będziesz ujędrnienia. W tym celu warto przygotować płyn z białego wina z dodatkiem szałwii i rozmarynu, który po odstaniu i przecedzeniu świetnie będzie wpływać na napięcie skóry. Szczególnie jeżeli będzie stosowany co dzień. Zawarte w nim składniki sprawią, że oniemiejesz z zachwytu.

W celu utrzymania skóry szyi i dekoltu w dobrym zdrowiu poleca się także maseczkę przygotowaną z banana lub banana z dodatkiem twarogu i żółtka. Po tej kuracji skóra będzie dobrze odżywiona  oraz gładka w dotyku. Zachwyci to nie tylko Ciebie ale i Twojego partnera. Odrobina zachodu naprawdę się opłaci.

Oczywiście nie można zapomnieć o prawidłowym nawilżeniu skóry. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego środka skóra jest dobrze natłuszczona oraz traci mniej wody dzięki temu wygląda młodziej. Można przygotować specjalny płyn z oliwy z oliwek oczywiście dobrej jakości tłoczonej na zimno. Aby osiągną maksymalne rezultaty oliwę należy lekko podgrzać i nałożyć na szyję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *